Otrzęsiny 2008/2009 r.

logo-2008

Po raz 16-ty w Medycznej Szkole Policealnej w Rzeszowie odbyła się uroczystość pasowania słuchaczy pierwszych klas na pełnoprawnych członków społeczności szkolnej. Popularnie “OTRZĘSINAMI” zwaną impreza przygotowana została przez Samorząd Szkolny pod kierunkiem opiekuna mgr Andrzeja Wacława. Corocznie Otrzęsiny odbywają się w innej scenerii. W tym roku uroczystości pasowania przeniesione zostały do dalekiego Meksyku.
W pięknej scenerii Ameryki Południowej młodzież uczestniczyła w różnych konkurencjach m.in. musiała wykazać się umiejętnościami posługiwania się lassem, strzelania do celu oraz wiadomościami w Quizie Azteków i dopasowaniu anatomicznych części ciała w języku hiszpańskim do ich polskich odpowiedników.
Słuchacze pierwszych klas rywalizowali o miano najlepszego wydziału i nagrodę – bilety do kina na dowolny film. W tegorocznej imprezie zwyciężyli słuchacze kierunku Protetyk Słuchu. Zabawę zakończyła dyskoteka w klubie Anemon.
Impreza ta rok rocznie cieszy się dużym zainteresowaniem słuchaczy. Młodzież chętnie przygotowuje się do tej imprezy i bierze w niej aktywny udział.

zdjęcia z otrzęsin w galerii