INSTRUKCJA WYDAWANIA mLEGITYMACJI

1. Pobierz, wydrukuj, uzupełnij i podpisz wniosek:  link do wniosku
2. Wniosek złóż w Sekretariacie szkoły.
3. Jeśli posiadasz swoje aktualne zdjęcie legitymacyjne w postaci cyfrowej, wyślij je na adres: mlegitymacja@medyk-studium.pl – podaj w treści e-maila swoje imię i nazwisko oraz kierunek i semestr. Jeśli posiadasz zdjęcie w postaci tradycyjnej – opisz je na odwrocie swoim imieniem i nazwiskiem oraz kierunkiem wraz z semestrem i dostarcz do pokoju nr 104, tam zostanie odpowiednio zeskanowane.
Zdjęcia można również wykonać za pomocą kreatorów zdjęć np. poprzez bezpłatny kreator zdjęć do mLegitymacji (www) wykonanego przez firmę Foto Express Sp. z o.o. w ramach projektu unijnego “Bon na Innowacje”
4. Zgłoś się do Sekretariatu szkoły z wersją papierową legitymacji szkolnej i swoim telefonem komórkowym po odbiór mLegitymacji.
Uwaga! System mLegitymacji działa jedynie na telefonach z Androidem (wersja min. 6.0). Na ten moment nie można mLegitymacji zainstalować na telefonach Iphone
Regulamin wydawania mLegitymacji dostępny w linku poniżej.
link do regulaminu

Dostępność
The owner of this website has made a commitment to accessibility and inclusion, please report any problems that you encounter using the contact form on this website. This site uses the WP ADA Compliance Check plugin to enhance accessibility.