Technik masażysta na warsztatach „System limfatyczny w praktyce terapeutycznej”

W dniu 19.04.2024 r. w Centrum Fizjoterapii Paśko nasi słuchacze z kierunku Technik masażysta uczestniczyli w warsztatach „System limfatyczny w praktyce terapeutycznej” przeprowadzonych przez fizjoterapeutę i osteopatę Mariusz Paśko.💪

Czytaj dalej Technik masażysta na warsztatach „System limfatyczny w praktyce terapeutycznej”

Akcja ŻONKILE

Dla upamiętnienia 81. rocznicy wybuchu powstania w getcie warszawskim nasza szkoła włączyła się do akcji Żonkile, organizowanej przez Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN.

Chętni słuchacze pracowaliśmy wspólnie tworząc papierowe żonkile, które 19 kwietnia przypięliśmy na znak, że #ŁączyNasPamięć. Obejrzeliśmy także filmy „Zdążyć przed Panem Bogiem” na motywach tekstu Hanny Krall oraz „Muranów – Dzielnica Północna”.

Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w tym wydarzeniu.

Szkolenie „Świadome Piękno – Wspólnie zadbajmy o nasze zdrowie”

W dniu 16.04.2024 r. w naszej szkole odbyło się szkolenie zorganizowane przez Wojewódzką Stację Sanitarno-Epidemiologiczną pt. „Świadome Piękno – Wspólnie zadbajmy o nasze zdrowie”. Dotyczyło promowania właściwych zasad higieny w salonach świadczących usługi szeroko rozumianej branży beauty🌹. W szkoleniu brali udział słuchacze kierunków Technik usług kosmetycznych, Technik masażysta oraz Podolog.

Czytaj dalej Szkolenie „Świadome Piękno – Wspólnie zadbajmy o nasze zdrowie”