Dom Słuchacza MSCKZiU

Ogłoszenie w sprawie zakwaterowania w INTERNACIE

Kwaterowanie młodzieży do DOMU SŁUCHACZA odbędzie się w dniu 03.09.2023 r. (niedziela) w godz. 15.00-20.00. Młodzież proszona jest o przywiezienie ze sobą kołdry, poduszki oraz pościeli (poszwa na kołdrę, poszewka na poduszkę i prześcieradło) oraz czajnik, kubek, sztućce, talerze itp.
Podczas kwaterowania będą wydawane karty obiadowe.

Kierownik Domu Słuchacza


Ogłoszenie w sprawie zakwaterowania w INTERNACIE

Kwaterowanie młodzieży do DOMU SŁUCHACZA odbędzie się w dniu 31.08.2022 r. (środa) w godz. 15.00-20.00. Młodzież proszona jest o przywiezienie ze sobą kołdry, poduszki oraz pościeli (poszwa na kołdrę, poszewka na poduszkę i prześcieradło) oraz czajnik, kubek, sztućce, talerze itp.

Kierownik Domu Słuchacza


Ogłoszenie w sprawie zakwaterowania w INTERNACIE

Kwaterowanie młodzieży do DOMU SŁUCHACZA odbędzie się w dniu 31.08.2021 r. (wtorek) w godz. 15.00-20.00. Młodzież proszona jest o przywiezienie ze sobą kołdry, poduszki oraz pościeli (poszwa na kołdrę, poszewka na poduszkę i prześcieradło) oraz kubka, łyżeczki, talerzyka itp.

Kierownik Domu Słuchacza


OGŁOSZENIE

Kwaterowanie młodzieży do DOMU SŁUCHACZA odbędzie się w dniu 31.08.2020 r. (poniedziałek) w godz. 15.00-20.00.

Młodzież proszona jest o przywiezienie ze sobą kołdry, poduszki oraz pościeli (poszwa na kołdrę, poszewka na poduszkę i prześcieradło) oraz kubek, łyżeczka, talerzych itp., również pieniędzy na wykupienie karty obiadowej (cena obiadu 6,50 zł).

Kierownik Domu Słuchacza


UWAGA

Mieszkańcy Domu Słuchacza – słuchacze MSCKZiU nie wpłacają pieniędzy z opłat za miejsce w DS. u wychowawców DS tyko przelewają na konto szkoły do 10 każdego miesiąca

Tytułem:

Usługa zakwaterowania za miesiąc …………. 2019 r., dane słuchacza (nazwisko, imię i kierunek kształcenia) nr pokoju  ……..


Dom Słuchacza MSCKZiU oferuje możliwość zamieszkania w pokojach 3 – osobowych, miłą atmosferę i niskie opłaty (od 120 do 280 zł). W czasie wolnym mieszkańcy mogą rozwijać swoje zainteresowania, w godzinach popołudniowych mogą korzystać z sali gimnastycznej i siłowni.

Kwestionariusz o przyjęcie do Domu Słuchacza

Dostępność