Dom Słuchacza MSCKZiU

Ogłoszenie w sprawie zakwaterowania w INTERNACIE

Kwaterowanie młodzieży do DOMU SŁUCHACZA odbędzie się w dniu 03.09.2023 r. (niedziela) w godz. 15.00-20.00. Młodzież proszona jest o przywiezienie ze sobą kołdry, poduszki oraz pościeli (poszwa na kołdrę, poszewka na poduszkę i prześcieradło) oraz czajnik, kubek, sztućce, talerze itp.
Podczas kwaterowania będą wydawane karty obiadowe.

Kierownik Domu Słuchacza


Ogłoszenie w sprawie zakwaterowania w INTERNACIE

Kwaterowanie młodzieży do DOMU SŁUCHACZA odbędzie się w dniu 31.08.2022 r. (środa) w godz. 15.00-20.00. Młodzież proszona jest o przywiezienie ze sobą kołdry, poduszki oraz pościeli (poszwa na kołdrę, poszewka na poduszkę i prześcieradło) oraz czajnik, kubek, sztućce, talerze itp.

Kierownik Domu Słuchacza


Ogłoszenie w sprawie zakwaterowania w INTERNACIE

Kwaterowanie młodzieży do DOMU SŁUCHACZA odbędzie się w dniu 31.08.2021 r. (wtorek) w godz. 15.00-20.00. Młodzież proszona jest o przywiezienie ze sobą kołdry, poduszki oraz pościeli (poszwa na kołdrę, poszewka na poduszkę i prześcieradło) oraz kubka, łyżeczki, talerzyka itp.

Kierownik Domu Słuchacza


OGŁOSZENIE

Kwaterowanie młodzieży do DOMU SŁUCHACZA odbędzie się w dniu 31.08.2020 r. (poniedziałek) w godz. 15.00-20.00.

Młodzież proszona jest o przywiezienie ze sobą kołdry, poduszki oraz pościeli (poszwa na kołdrę, poszewka na poduszkę i prześcieradło) oraz kubek, łyżeczka, talerzych itp., również pieniędzy na wykupienie karty obiadowej (cena obiadu 6,50 zł).

Kierownik Domu Słuchacza


UWAGA

Mieszkańcy Domu Słuchacza – słuchacze MSCKZiU nie wpłacają pieniędzy z opłat za miejsce w DS. u wychowawców DS tyko przelewają na konto szkoły do 10 każdego miesiąca

Tytułem:

Usługa zakwaterowania za miesiąc …………. 2019 r., dane słuchacza (nazwisko, imię i kierunek kształcenia) nr pokoju  ……..


Dom Słuchacza MSCKZiU oferuje możliwość zamieszkania w pokojach 3 – osobowych, miłą atmosferę i niskie opłaty (od 120 do 280 zł). W czasie wolnym mieszkańcy mogą rozwijać swoje zainteresowania, w godzinach popołudniowych mogą korzystać z sali gimnastycznej i siłowni.

Kwestionariusz o przyjęcie do Domu Słuchacza

Dostępność
The owner of this website has made a commitment to accessibility and inclusion, please report any problems that you encounter using the contact form on this website. This site uses the WP ADA Compliance Check plugin to enhance accessibility.