Podziękowanie za udział w Narodowym Czytaniu 2022

Podziękowanie oraz okolicznościowy egzemplarz „Ballad i romansów” Adama Mickiewicza

W podziękowaniu za współtworzenie Narodowego Czytania 2022 nasza szkoła otrzymała od Prezydenta RP Pana Andrzeja Dudy okolicznościowy egzemplarz „Ballad i romansów” Adama Mickiewicza wraz z dedykacją małżonki Pana Prezydenta Pani Agaty Kornhauser-Dudy.

W załączonym liście Pan Prezydent podziękował naszej Bibliotece za uczestnictwo w akcji Narodowego Czytania oraz wszystkim, którzy wzięli w nim udział. Podczas tegorocznej odsłony Narodowego Czytania poezja Adama Mickiewicza rozbrzmiewała również w naszej szkole odkrywając na nowo piękno polszczyzny i bogactwo kulturowe Rzeczypospolitej.

List Prezydenta RP oraz okolicznościowe wydanie „Ballad i romansów” są dostępne do oglądnięcia w bibliotece szkolnej.