Otrzęsiny 2016

24.11.2016 r. po raz 24-ty w Medyczno – Społecznym Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Rzeszowie odbyła się uroczystość pasowania słuchaczy klas pierwszych na pełnoprawnych członków społeczności szkolnej.

„OTRZĘSINY” przygotowane zostały przez Szkolny Samorząd Słuchaczy MSCKZiU. Jak co roku impreza ta odbyła się w innej scenerii, w tym roku tematem były „Zawody świata”. Młodzież uczestniczyła w programach artystycznych oraz różnych konkursach m.in. slalom taczką z piłkami lekarskimi, zmiana koła zapasowego, rozpoznawanie zawodów zobrazowanych na zdjęciach czy rzut samolotem zbudowanym z papieru.

Słuchacze rywalizowali o miano najlepszej klasy w szkole oraz nagrodę – bilet do kina na dowolny film. Po zaciętej walce na I miejscu znaleźli się słuchacze kierunku Technik Elektroradiolog zdobywając 52,5 pkt, drudzy ze stratą półtora punktu do pierwszych elektroradiologów byli Technicy Dentystyczni a III miejsce zajął kierunek Technika Farmacji z 50 punktami. „Otrzęsiny” co roku cieszą się dużym zainteresowaniem słuchaczy, którzy chętnie się do tej imprezy przygotowują i biorą w niej aktywny udział (frekwencja wyniosła 77,11%).

Notatkę przygotował Bartłomiej Skoczylas
Opiekun Szkolnego Samorządu Słuchaczy MSCKZiU

Dodaj komentarz