DNI SPORTU SZKOLNEGO KWIECIEŃ 2015

Jak co roku w miesiącu kwietniu w Medycznej Szkole Policealnej w Rzeszowie odbyły się DNI SPORTU SZKOLNEGO. Młodzież rywalizowała w konkurencjach drużynowych i indywidualnych (siatkówka, tenis stołowy, pięciobój sprawnościowy). Słuchacze wykazywali się swoją wiedzą w quizach wiedzy: Wiem wszystko o sporcie i Co wiem o piłce siatkowej.
W siatkówce kobiet tytuł zdobyły słuchaczki II sem. kierunku Technik Masażysta, a wśród mężczyzn najlepsi okazali się słuchacze II sem. kierunku Technik Elektroradiolog. W tenisie stołowym bezkonkurencyjni okazali się: wśród pań: Monika Motyka (II sem. Technik Masażysta), a wśród panów Jakub Opoń (IV sem. Technik Masażysta).
Pięciobój sprawnościowy wygrała: Monika Motyka (II sem. Technik Masażysta) i Jakub Opoń (IV sem. Technik Masażysta). Najlepszą wiedzą w quizie o „Wiem wszystko o sporcie” wykazała się Jagoda Wardak (II sem. Asystentka Stomatologiczna), natomiast w quizie Wiedzy: „Co wiem o piłce siatkowej” najlepsza okazała się Bliźniak Barbara (IV sem. Technik Masażysta).
Odbyły się także mecze piłki siatkowej:
Absolwentki-Słuchaczki MSP 2:1 i
Absolwenci-Słuchacze MSP 0:3.
Tradycyjnie impreza cieszyła się dużym zainteresowaniem słuchaczy. Podczas finałów sala sportowa „Medyka” – „pękała w szwach” i rozbrzmiewała kulturalnym dopingiem kibiców.

Uroczystość zakończyło uroczyste ogłoszenie wyników. Dla najlepszych drużyn i zawodników wręczone zostały dyplomy i nagrody rzeczowe.
Nagrody wręczali Dyrektor Medycznej Szkoły Policealnej w Rzeszowie (mgr Grażyna Ferenc-Szczygieł) i Opiekun Szkolnego Koła Sportowego „Medyk” (mgr Andrzej Wacław).

zdjęcia w galerii

Dodaj komentarz