Otrzęsiny 2010/2011

Po raz 18-ty w Medycznej Szkole Policealnej w Rzeszowie odbyła się uroczystość pasowania słuchaczy pierwszych klas na pełnoprawnych członków społeczności szkolnej. Popularnie „OTRZĘSINAMI” zwaną impreza przygotowana została przez Samorząd Szkolny pod kierunkiem opiekuna mgr Andrzeja Wacława. Corocznie Otrzęsiny odbywają się w innej scenerii. W tym roku uroczystości pasowania przeniesione zostały w kolorowy, bajeczny świat Romów.
W pięknej scenerii taborów cygańskich młodzież uczestniczyła w różnych konkurencjach i konkursach m.in. z kartkami, wbijanie gwoździ, przypinania końskiego ogona, uzupełnianiu przysłów o cyganach, o Fryderyku Chopinie, cygańskim ABC, oraz śpiewała wylosowane wcześniej piosenki cygańskie.
Słuchacze pierwszych klas rywalizowali o miano najlepszej klasy w Szkole i nagrodę – bilety do kina na dowolny film. W tegorocznej imprezie zwyciężyły ponownie słuchaczki kierunku Asystentka Stomatologiczna. Zabawę zakończyła dyskoteka w Klubie Revolution.
Impreza ta rok rocznie cieszy się dużym zainteresowaniem słuchaczy. Młodzież chętnie przygotowuje się do tej imprezy i bierze w niej aktywny udział.

zdjęcia z otrzęsin w galerii

Dodaj komentarz