Podziękowanie oraz okolicznościowy egzemplarz

Podziękowanie oraz okolicznościowy egzemplarz „Moralności pani Dulskiej” Gabrieli Zapolskiej

W podziękowaniu za współtworzenie Narodowego Czytania 2021 nasza szkoła otrzymała od Prezydenta RP Pana Andrzeja Dudy okolicznościowy egzemplarz „Moralności pani Dulskiej” Gabrieli Zapolskiej wraz z dedykacją małżonki Pana Prezydenta Pani Agaty Kornhauser-Dudy.

W załączonym liście Pan Prezydent podziękował naszej Bibliotece za uczestnictwo w akcji Narodowego Czytania oraz wszystkim, którzy wzięli w nim udział. Również dzięki zaangażowaniu naszej szkoły, w ponad trzech i pół tysiąca miejsc w Polsce i na całym świecie wspólna lektura „Moralności pani Dulskiej Gabrieli Zapolskiej dostarczyła prawdziwej radości.

List Prezydenta RP oraz okolicznościowe wydanie „Moralności pani Dulskiej” są dostępne do oglądnięcia w bibliotece szkolnej.


Warning: exif_imagetype(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:14090086:SSL routines:SSL3_GET_SERVER_CERTIFICATE:certificate verify failed in /home/medykstu/domains/medyk-studium.pl/public_html/wp-includes/functions.php on line 3310

Warning: exif_imagetype(): Failed to enable crypto in /home/medykstu/domains/medyk-studium.pl/public_html/wp-includes/functions.php on line 3310

Warning: exif_imagetype(https://medyk-studium.pl/wp-content/uploads/2021/11/Podziękowanie.pdf): failed to open stream: operation failed in /home/medykstu/domains/medyk-studium.pl/public_html/wp-includes/functions.php on line 3310

Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:14090086:SSL routines:SSL3_GET_SERVER_CERTIFICATE:certificate verify failed in /home/medykstu/domains/medyk-studium.pl/public_html/wp-includes/functions.php on line 3332

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /home/medykstu/domains/medyk-studium.pl/public_html/wp-includes/functions.php on line 3332

Warning: file_get_contents(https://medyk-studium.pl/wp-content/uploads/2021/11/Podziękowanie.pdf): failed to open stream: operation failed in /home/medykstu/domains/medyk-studium.pl/public_html/wp-includes/functions.php on line 3332