Podziękowanie oraz okolicznościowy egzemplarz

Podziękowanie oraz okolicznościowy egzemplarz „Moralności pani Dulskiej” Gabrieli Zapolskiej

W podziękowaniu za współtworzenie Narodowego Czytania 2021 nasza szkoła otrzymała od Prezydenta RP Pana Andrzeja Dudy okolicznościowy egzemplarz „Moralności pani Dulskiej” Gabrieli Zapolskiej wraz z dedykacją małżonki Pana Prezydenta Pani Agaty Kornhauser-Dudy.

W załączonym liście Pan Prezydent podziękował naszej Bibliotece za uczestnictwo w akcji Narodowego Czytania oraz wszystkim, którzy wzięli w nim udział. Również dzięki zaangażowaniu naszej szkoły, w ponad trzech i pół tysiąca miejsc w Polsce i na całym świecie wspólna lektura „Moralności pani Dulskiej Gabrieli Zapolskiej dostarczyła prawdziwej radości.

List Prezydenta RP oraz okolicznościowe wydanie „Moralności pani Dulskiej” są dostępne do oglądnięcia w bibliotece szkolnej.