50 LITRÓW OSOCZA NA 50-lecie SZKOŁY

50 LITRÓW OSOCZA NA 50-lecie SZKOŁY

Zapraszamy do podjęcia wyzwania i udziału w naszej nowej akcji.
50 LITRÓW OSOCZA NA 50-lecie SZKOŁY.
Szczegóły poniżej:
Szanowni Słuchacze!
W tym roku mija 50 lat od założenia Szkoły, która stała się ważnym symbolem Rzeszowia i Województwa Podkarpackiego – Szkoły, która zapewnia Wam start w dorosłe życie. W ciągu tych lat Szkoła zmieniała nazwy, organy prowadzące, dyrektorów, dominujące kierunki kształcenia, ale po dziś dzień nie zmieniły się tradycje i wartości, które wpaja kolejnym pokoleniom. W dobie pandemii Koronawirusa, jako Szkoła Medyczna dajemy przykład, że wspólnie możemy pomóc chorym. Niech tym symbolem będzie zebranie 50 litrów osocza przez naszych słuchaczy i pracowników szkoły.
Osoby, które wyzdrowiały po przechorowaniu COVID-19 lub przebyły bezobjawowe zakażenie wirusem SARS-CoV-2 i chcą oddać osocze do celów klinicznych, aby uratować życie i zdrowie chorych na COVID-19, mogą zrobić to poprzez zgłoszenie się do najbliższej stacji krwiodawstwa w Rzeszowie ul. Wierzbowa 14.
Podczas rejestracji proszę o podanie, że jesteście Państwo z naszej szkoły.
Opiekun Szkolnego Koła PCK
mgr K. Wydrzyński

Na plakacie znajduje się logo szkoły z napisem 50 lat tradycji 1971-2021. Poniżej zdjęcie ręki z fiolkami z krwią oraz napis Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Rzeszowie.

Dodaj komentarz