Otrzęsiny 2018/2019

„Otrzęsiny 2018”

29 listopada 2018 r. odbyła się 26 – ta edycja „Otrzęsin” w Medyczno – Społecznym Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Rzeszowie. To uroczystość pasowania słuchaczy klas pierwszych na pełnoprawnych członków społeczności szkolnej. Impreza przygotowana została przez Samorząd Szkolny pod kierunkiem opiekuna mgr Bartłomieja Skoczylasa. W tym roku tematem głównym było „ZOO”.

Zgodnie z tradycją słuchacze uczestniczyli w programach artystycznych w trakcie których można było usłyszeć piosenki w których bohaterami były różne zwierzaki. Uczniowie startowali również w konkursach takich jak: gra w darta, jedzenie banana na czas, oznaczenie i nazwanie właściwych zwierząt na mapie, czy np. odgadniecie z jaką prędkością poruszają się różne zwierzęta itp. Konkurs na „LOGO OTRZĘSIN” wygrał kierunek Technik Elektroradiolog. Konkurs na zebranie największej liczby groszy na jednego ucznia wygrał również kierunek Technik Elektroradiolog.

Rywalizacja miała na celu zdobycie pierwszego miejsca a tym samym wygranie nagrody głównej, tradycyjnie biletu do kina na wybrany film. Po ciekawych występach artystycznych oraz zaciętej rywalizacji w konkursach klasyfikacja końcowa wyglądała następująco:

I miejsce – Technik Elektroradiolog (45 pkt.)

II miejsce – Technik Masażysta (42,5 pkt.)

III miejsce – Asystentka Stomatologiczna (41,5 pkt.)

IV miejsce – Technik Usług Kosmetycznych

 

W tym roku frekwencja na imprezie „Otrzęsinowej” wyniosła 42,4%.

Dodaj komentarz