Spotkanie w ramach ERASMSUS DAYS zorganizowane przez Regionalny Punkt Informacyjny działający przy Podkarpackim Centrum Edukacji Nauczycieli w Rzeszowie.

12 października 2018 w ramach ERASMSUS DAYS  na terenie całej Unii Europejskiej odbyło się szereg spotkań podsumowujących doświadczenia zdobyte w ramach wymian międzyszkolnych Erasmus+. Na Podkarpaciu takie spotkanie odbyło się w Regionalnym Punkcie Informacyjnym działający przy Podkarpackim Centrum Edukacji Nauczycieli w Rzeszowie. Medyczno Społeczne Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego reprezentowali nasi nauczyciele: Pani Halina Hader i Magdalena Rzeszutko oraz Pan Maciej Kazimirowicz, którzy podzielili się z uczestnikami spotkania głównymi założeniami projektu realizowanego w naszej szkole. Pani Magdalena oraz Pan Maciej podzielili się także ze słuchaczami licznymi ciekawostkami kulturowymi i regionalnymi powiązanymi z miejscami gdzie odbywały się staże i szkolenia.

Na ręce Pana dyr. Grzegorza Nowakowskiego na zakończenie przekazano dla PCEN Rzeszów publikację pt. Katalog dobrych praktyk , będąca jednym z rezultatów końcowych działań w projekcie  „Rozwijanie profesjonalizmu” w ramach programu Erasmus +Akcja 2. Współpraca na rzecz innowacji i dobrych praktyk realizowanego w latach 2016-2018.

 

 

Dodaj komentarz