Dni Sportu – podsumowanie

W dniach 25-27 kwietnia 2017 r. tradycyjnie już w Medyczno-Społecznym Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Rzeszowie odbyły się Dni Sportu Szkolnego. Impreza ta po raz pierwszy odbyła się w naszej szkole w 1990 r. Podobnie jak w latach poprzednich młodzież rywalizowała w konkurencjach drużynowych i indywidualnych (siatkówka, tenis stołowy, pięciobój sprawnościowy).  Słuchacze wykazywali się swoją wiedzą w Quizie wiedzy „Co wiem o sporcie”.

W siatkówce kobiet najlepsze okazały się słuchaczki 4 sem. kierunku Technik Masażysta, a wśród mężczyzn tytuł ponownie zdobyli słuchacze 4 sem. kierunku Technik Elektroradiolog. W tenisie stołowym bezkonkurencyjni okazali się obrońcy tytułów z poprzedniego roku. Wśród pań Wioletta Mateja (4 sem. TUK), a wśród panów Krystian Kipa (4 sem. TM).

Pięciobój sprawnościowy wygrała Wioletta Mateja (4 sem. TUK) i Kamil Kuryło (4 sem. TM). Najlepszą wiedzą w Quizie wykazały się: Monika Matuszek (2 sem. HS) i Magdalena Tęcza (4 sem. TM).

Odbyły się także mecze piłki siatkowej Absolwentki-Słuchaczki MSCKZiU (3:0) i Absolwenci-Słuchacze MSCKZiU (1:2).

Jak co roku impreza cieszyła się dużym zainteresowaniem słuchaczy.

Podczas finału sala sportowa Medyka była pełna i rozbrzmiewała kulturalnym dopingiem kibiców.

Dni Sportu zakończyły się ceremonią ogłoszenia wyników, a najlepszym drużynom i zawodnikom wręczone zostały nagrody: dyplomy, kosmetyki i słodycze. Nagrody wręczali: wicedyrektor MSCKZiU mgr Jacek Brodziński i opiekun Szkolnego Koła Sportowego „Medyk” mgr Andrzej Wacław.

Dodaj komentarz