Otrzęsiny 2006/2007 r.

otrzesiny2

30-tego listopada 2006 r. w Medycznej Szkole Policealnej w Rzeszowie już po raz 14 odbyła się uroczystość pasowania słuchaczy pierwszych semestrów na pełnoprawnych członków społ. szkolnej, popularnie otrzęsinami zwana. Impreza przygotowana została przez samorząd szkolny pod kier. opiekuna Andrzej Wacława. Corocznie otrzęsiny odbywają się w innej scenerii.
W tym roku uroczystości pasowania przeniesiono w świat owadów. W pięknej, bajecznej scenerii łąki pełnej różnokolorowych kwiatów i zielonych traw młodzież uczestniczyła w różnych konkurencjach m.in. musiała wykazać się umiejętnościami trafiania żądłem do celu, skakania na odległość niczym świerszcze, rozpoznawania liści drzew oraz wiadomościami przy rozwiązywaniu krzyżówki zoologicznej i quizie „tak-nie o owadach”. Słuchacze każdej klasy musieli zaśpiewać piosenkę z repertuaru Maryli Rodowicz i zaprezentować scenę z życia owadów przedstawiającą prace w przyszłym zawodzie. Rywalizowano o miano najlepszej klasy i nagrodę – bilety do kina na dowolny film. W tegorocznej imprezie zwyciężyli słuchacze kierunku technik masażysta. Zabawę zakończyła dyskoteka w klubie Piano.
Impreza ta rok rocznie cieszy się dużym zainteresowaniem słuchaczy. Młodzież chętnie się do niej przygotowuje i bierze w niej aktywny udział. Na tegorocznych otrzęsinach frekwencja wyniosła 70%.

zdjęcia z imprezy w galerii

Dodaj komentarz