OTRZĘSINY 2014/2015

20.11.2014 r. po raz 22-gi w Medyczno-Społecznym Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Rzeszowie odbyła się uroczystość pasowania słuchaczy klas pierwszych na pełnoprawnych członków społeczności szkolnej. “OTRZĘSINY” przygotowane zostały przez Samorząd Szkolny pod kierunkiem opiekuna mgr Andrzeja Wacława. Corocznie impreza ta odbywa się w innej scenerii – w tym roku przenieśliśmy się do słonecznej Italii.
Młodzież uczestniczyła w różnorodnych konkurencjach i konkursach m.in. “robiła” makaron, strzelała rzuty karne na bramkę oraz śpiewała wylosowane wcześniej piosenki Włoskie
Słuchacze rywalizowali o miano najlepszej klasy w Szkole i nagrodę – bilety do kina na dowolny film. W tegorocznej imprezie do wyłonienia zwycięzcy potrzebna była dogrywka. Ostatecznie wygrał Technik farmaceutyczny przed Asystentkami Stomatologicznymi. III miejsce zajął Masażysta. Zabawę zakończyła dyskoteka w Klubie Fashion. Otrzęsiny co roku cieszą się dużym zainteresowaniem Słuchaczy. Młodzież chętnie się do niej przygotowuje oraz bierze w niej aktywny udział (frekwencja wyniosła 81,6%).

Zdjęcia z Otrzęsin w galerii