Dni Sportu Szkolnego kwiecień 2014

W dniach 8-10 kwietnia 2014 r. w Medycznej Szkole Policealnej w Rzeszowie odbyły się DNI SPORTU. Młodzież rywalizowała w konkurencjach drużynowych i indywidualnych (siatkówka, tenis stołowy, pięciobój sprawnościowy). Słuchacze wykazywali się swoją wiedzą w quizach o Piłkarskich Mistrzostwach Œwiata i o Zimowych Igrzyskach Olimpijskich.
W siatkówce kobiet tytuł zdobyły słuchaczki II sem. kierunku Technik Masażysta, a wśród mężczyzn najlepsi okazali się słuchacze IV sem. kierunku Ratownik Medyczny. W tenisie stołowym bezkonkurencyjni okazali się: wśród pań: Anna Baryła (IV sem. Technik Masażysta), a wśród panów Piotr Reptak (IV sem. Ratownik Medyczny).
Pięciobój sprawnościowy wygrała: Marzena Bajek (IV sem. Technik Masażysta) i Jakub Opoń (II sem. Technik Masażysta). Najlepszą wiedzą w quizie o “Zimowych Igrzyskach Olimpijskich” wykazał się Piotr Reptak (IV sem. Ratownik Medyczny), natomiast w quizie Wiedzy o Piłkarskich Mistrzostwach Œwiata bezkonkurencyjnym okazał się Jakub Opoń (IV sem. Technik Masażysta).
Odbyły się także mecze piłki siatkowej:
Absolwentki-Słuchaczki MSP 0:3 i
Absolwenci-Słuchacze MSP 2:1.
Tradycyjnie impreza cieszyła się dużym zainteresowaniem słuchaczy. Podczas finałów sala sportowa “Medyka” – “pękała w szwach” i rozbrzmiewała kulturalnym dopingiem kibiców.

W dniu 11 kwietnia odbyła się uroczystość zakończenia Dni Sportu Szkolnego, w czasie której ogłoszono wyniki, a najlepszym drużynom i zawodnikom wręczone zostały dyplomy i nagrody rzeczowe.
Nagrody wręczali Dyrektor Medycznej Szkoły Policealnej w Rzeszowie (mgr Grażyna Ferenc-Szczygieł), Wicedyrektor (mgr Anna Dulla) i Opiekun Szkolnego Koła Sportowego “Medyk” (mgr Andrzej Wacław).

Zdjęcia z Dni Sportu w galerii