DNI SPORTU SZKOLNEGO KWIECIEŃ 2013

W dniach 23-25 kwietnia 2013 r. w Medycznej Szkole Policealnej w Rzeszowie odbyły się DNI SPORTU. Młodzież Szkolna rywalizowała w konkurencjach drużynowych i indywidualnych (siatkówka, tenis stołowy, pięciobój sprawnościowy). Słuchacze wykazywali się swoją wiedzą w quizie o SPORCIE.
W siatkówce kobiet tytuł zdobyły słuchaczki II sem. kierunku Technik Masażysta, a wśród mężczyzn najlepsi okazali się słuchacze z II sem. kierunku Ratownik Medyczny. W tenisie stołowym bezkonkurencyjni okazali się: wśród pań: Anna Baryła (II sem. Technik Masażysta), a wśród panów Daniel Szczepański (IV sem. Technik Masażysta).
Pięciobój sprawnościowy wygrała: Anna Bednarz (II sem. Ratownik Medyczny) i Paweł Machowski (II sem. Ratownik Medyczny). Najlepszą wiedzą w quizie “o SPORCIE” wykazali się Jakub Wawrzonek (IV sem. Ratownik Medyczny) i Marcin Grabowski (IV sem. Technik Masażysta).
Odbyły się także mecze piłki siatkowej:
Absolwentki-Słuchaczki MSP 3:0,
Absolwenci-Słuchacze MSP 1:2.
Tradycyjnie impreza cieszyła się dużym zainteresowaniem słuchaczy. Podczas finałów sala sportowa “Medyka” – “pękała w szwach” i rozbrzmiewała kulturalnym dopingiem kibiców.

W dniu 26 kwietnia odbyła się uroczystość zakończenia Dni Sportu Szkolnego, w czasie której ogłoszono wyniki, a najlepszym drużynom i zawodnikom wręczone zostały dyplomy i nagrody rzeczowe.
Nagrody wręczali Wicedyrektor Medycznej Szkoły Policealnej w Rzeszowie (mgr Anna Dulla) i Opiekun Szkolnego Koła Sportowego “Medyk” (mgr Andrzej Wacław).

Zdjęcia z imprezy w galerii