Dni Sportu Szkolnego – kwiecień 2012

W dniach 24-26 kwietnia 2012 r. w Medycznej Szkole Policealnej w Rzeszowie odbyły się DNI SPORTU. Młodzież Szkolna rywalizowała w konkurencjach drużynowych i indywidualnych (siatkówka, tenis stołowy, pięciobój sprawnościowy). Słuchacze wykazywali się swoją wiedzą w quizie o Piłkarskich Mistrzostwach świata.
W siatkówce kobiet tytuł zdobyły słuchaczki IV sem. kierunku Technik Masażysta, i wśród mężczyzn najlepsi okazali się ich koledzy z IV sem. W tenisie stołowym bezkonkurencyjni okazali się: wśród pań: Kamila Kiwior (IV sem. Technik Farmaceutyczny), a wśród panów Dariusz Wacław (II sem. Opiekun Medyczny).
Pięciobój sprawnościowy wygrała: Magdalena Tabaka (IV sem. Ratownik Medyczny) i Bartłomiej Lubecki (IV sem. Technik Masażysta). Najlepszą wiedzą w quizie “o Letnich Igrzyskach Olimpijskich” wykazali się Aleksandra Gurdak (IV sem. Technik Farmaceutyczny) i Jakub Wawrzonek (II sem. Ratownik Medyczny), natomiast w quizie wiedzy o Mistrzostwach Europy w Piłce Nożnej bezkonkurencyjny okazał się Jakub Wawrzonek (II sem. Ratownik Medyczny).
Odbyły się także mecze piłki siatkowej:
Absolwentki-Słuchaczki MSP 0:3,
Absolwenci-Słuchacze MSP 0:2.
Tradycyjnie impreza cieszyła się dużym zainteresowaniem słuchaczy. Podczas finałów sala sportowa “Medyka” – “pękała w szwach” i rozbrzmiewała kulturalnym dopingiem kibiców.

W dniu 27 kwietnia odbyła się uroczystość zakończenia Dni Sportu Szkolnego, w czasie której ogłoszono wyniki, a najlepszym drużynom i zawodnikom wręczone zostały dyplomy i nagrody rzeczowe.
Nagrody wręczali Dyrektor Medycznej Szkoły Policealnej w Rzeszowie (mgr Grażyna Ferenc-Szczygieł), Wicedyrektor (mgr Anna Dulla) i Opiekun Szkolnego Koła Sportowego “Medyk” (mgr Andrzej Wacław).

Zdjęcia z imprezy w galerii