Dni Sportu Szkolnego – kwiecień 2010

W dniach 20-22 kwietnia 2010 r. w Medycznej Szkole Policealnej w Rzeszowie odbyły się DNI SPORTU. Młodzież Szkolna rywalizowała w konkurencjach drużynowych i indywidualnych (siatkówka, tenis stołowy, pięciobój sprawnościowy). Słuchacze wykazywali się swoją wiedzą w quizie o Piłkarskich Mistrzostwach świata.
W siatkówce kobiet tytuł zdobyły słuchaczki IV sem. kierunku Technik Masażysta, a wśród mężczyzn najlepsi okazali się ich młodsi koledzy z II sem. W tenisie stołowym bezkonkurencyjni okazali się: wśród pań: Magdalena Uziel (II sem. Technik Masażysta), a wśród panów Dariusz Wacław (IV sem. Technik Masażysta).
Pięciobój sprawnościowy wygrała: Justyna Puchyrska (II sem. Ratownik Medyczny) i Mateusz Strawa (IV sem. Technik Masażysta). Najlepszą wiedzą w quizie “o sporcie” wykazał się Marcin Wyskiel (IV sem. Ratownik Medyczny).
Odbyły się także mecze piłki siatkowej:
Absolwentki-Słuchaczki MSP 3:2,
Absolwenci-Słuchacze MSP 3:1.
Tradycyjnie impreza cieszyła się dużym zainteresowaniem słuchaczy. Podczas finałów sala sportowa “Medyka” – “pękała w szwach” i rozbrzmiewała kulturalnym dopingiem kibiców.

W dniu 23 kwietnia odbyła się uroczystość zakończenia Dni Sportu Szkolnego, w czasie której ogłoszono wyniki, a najlepszym drużynom i zawodnikom wręczone zostały dyplomy i nagrody w postaci słodyczy.
Nagrody wręczali Wicedyrektor Medycznej Szkoły Policealnej w Rzeszowie (mgr Anna Dulla) i Opiekun Szkolnego Koła Sportowego “Medyk” (mgr Andrzej Wacław).

zdjęcia z Dni Sportu w galerii