Zakończenie roku szkolnego 2018/2019

19 czerwca 2019 r. był dniem zakończenia nauki dla całej społeczności słuchaczy naszej szkoły . Odbyła się uroczysta akademia oraz spotkania słuchaczy  z opiekunami i nauczycielami zawodu. Dla grupy 123 osób było to także pożegnanie ze szkołą. Naszym absolwentom życzymy powodzenia na egzaminach oraz sukcesów w przyszłych przedsięwzięciach, dalszej nauce lub pracy, a wszystkim słuchaczom radosnych i bezpiecznych wakacji.

Wyjazdowa sesja Komisji Edukacji, Kultury i Kultury Fizycznej

Dnia 03.06.2019 r. w naszej szkole obradowała Komisja Edukacji, Kultury i Kultury Fizycznej. W wyjazdowej sesji uczestniczył Pan Marszałek Piotr Pilch, a obrady prowadziła przewodnicząca komisji Radna Anna Huk.

Na uroczystą sesję zostali zaproszeni również dyrektorzy szkół medycznych z Województwa Podkarpackiego.

Tematem obrad komisji była działalność Medyczno-Społecznych Centrów Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego z całego województwa podkarpackiego. Uczestnicy sesji mieli okazję zwiedzić szkołę.

 

Masażyści pomagają podczas Finału Wojewódzkiego Igrzysk Młodzieży Szkolnej

Na stadionie lekkoatletycznym CWKS „Resovia” w Rzeszowie dn. 23.05.2019 r. odbył się Finał Wojewódzki Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Lidze Lekkoatletycznej organizowany przez Podkarpacki Wojewódzki Szkolny Związek Sportowy w Rzeszowie. Słuchaczki i słuchacze naszej Szkoły wsparli zawodników fachowym masażem oraz zaprezentowali ofertę edukacyjną Medycznej Szkoły Policealnej w Rzeszowie.

Dziękujemy za pomoc w organizacji przedsięwzięcia panu mgr. Markowi Samolewiczowi i panu mgr. Sławomirowi Sączawie.